رفتن به مطلب
FuryMTA
جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

Shervin

Director
 • تعداد ارسال ها

  14
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

Shervin آخرین باز در روز تیر 14 برنده شده

Shervin یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

1 دنبال کننده

اطلاعات نمایه

 • کد رفرال
  95

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

دستاورد های Shervin

تازه وارد

تازه وارد (1/14)

24

اعتبار در سایت

 1. برای دریافت لیدری فکشن گارد ملی( Ng ) و مافیا NightMare از این پست به بعد اقدام به پست گذاری نمایید. تمامی پست های قبل از این پیام رد میشوند دقت نمایید اطلاعات ارسالی شما کامل باشد. از اسپم کردن خودداری کنید.
 2. Shervin

  Abuse CMD Komando

  با سلام و احترام شکایت شما تایید شد. با لیدر مربوطه برخورد خواهد شد و توضیحات لازم به ایشان داده خواهد شد.
 3. با سلام و احترام درخواست های اکسپت شده برای Police Department: @Dalton درخواست های رد شده ( دلیل ) @-Alireza- نداشتن لول مناسب برای لیدری @PoKeR عکس از قسمت F1 Stats قدیمیه @SimpI عکس از قسمت F1 Stats قدیمیه ==================================== هرگونه پیگیری از مدل و زمان تست در داخل سرور ممنوع میباشد. برای قبول شدن در تست بلد بودن قوانین Staff - عمومی - فکشن مورد نظر به صورت کامل الزامیست.
 4. Shervin

  کیل بی دلیل در زندان PD

  بسته شد
 5. Shervin

  کیل بی دلیل در سلول PD

  بسته شد
 6. Shervin

  SolToN

  بسته شد
 7. برای دریافت لیدری فکشن اداره پلیس (PD) و مافیا NightMare از این پست به بعد اقدام به پست گذاری نمایید. دقت نمایید اطلاعات ارسالی شما کامل باشد. از اسپم کردن خودداری کنید.
 8. با سلام و احترام افراد تایید شده برای فکشن Mechanic: @Yamac @Dalton @Hiss افراد تایید شده برای مافیا TheFeaR: @KoManDo افراد رد شده(دلیل): @...MAFIA... قرار ندادن عکس جدید از بخش Stats @PoKeR اسپم ==================================== برای تست اولویت با فرد آنلاین هستش حتی اگه اولویت سوم باشه هرگونه پیگیری از مدل و زمان تست در داخل سرور ممنوع میباشد. برای قبول شدن در تست بلد بودن قوانین Staff - عمومی - فکشن مورد نظر به صورت کامل الزامیست.
 9. Shervin

  Bitten

  با سلام و احترام این شخص دیگر ادمین نمیباشد. لطفا از دخالت در شکایت دیگران خودداری کنید. با کسانی که در این شکایت دخالت کردند برخورد خواهد شد.
 10. نام واقعی شما: شروین سن شما: 19 نام شما داخل سرور: ShervineShon سطح ( Level ) شما: 3 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ هیچی از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ .....مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟ 10روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ تایم وار آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ 100%
×
×
 • اضافه کردن...