رفتن به مطلب
FURY MTA NEWS
  • لطفا قبل از پست گذاری قوانین انجمن FuryMTA را مطالعه فرمایید
  • جهت اطلاع از اپدیت های سرور در کانال تلگرامی ما جوین شوید FuryMTA@
  • آدرس فروشگاه فیوری ام تی ای www.Shop.FuryMTA.ir
  • آیپی عددی سرور فیوری ام تی ای 185.164.73.79:22003
Reza

قوانین وار

پست های پیشنهاد شده

قوانین کلی وار

تمامی اعضای مافیا موظف هستند که در زمان وار در سرور حضور داشته باشند و در وار شرکت کنند، افرادی که بدون اطلاع لیدر در وار حضور نداشته باشند یک FW دریافت می‌کنند.
( حضور داشتن در وار به معنی شرکت در وار است و اگر شخصی در زمان وار Sleep ویا مدت زیادی AFK باشد به معنی عدم حضور در وار است )

لیدرها موظف هستند در طول هفته حداقل 3 وار داشته باشند و درصورتی که به هر دلیلی نمی‌توانید وار داشته باشید با ادمین مربوطه هماهنگ کنید.
( حضور لیدر ویا ساب-لیدر در وار الزامیست و اگر هیچ یک از این دو در وار حضور نداشته باشند، در شرایطی خاص، Turf برای تیم مقابل Set خواهد شد )

*در صورتی که در طول تایم وار، نه لیدر و نه ساب-لیدر آنلاین نبودند و در سرور حضور نداشتند، در صورت برقراری شرط زیر، Turf برای تیم مقابل Set می‌شود:
 نه لیدر و نه ساب-لیدر، هیچ‌کدام، به مدت بیشتر از
10 دقیقه در سرور حضور نداشته باشند
( برای شکایت درباره این موضوع، حتما باید مستندات مورد تایید ادمین و مدارک کامل و قوی ارائه دهید و در این بازه زمانی ( از ابتدای عدم حضور تا انتهای آن ) یکی از ادمین‌ها را در جریان امور قرار دهید.
در این مدت از نبودن نام لیدر مورد نظر در لیست /leaders، اسکرین در بازه زمانی مختلف داشته باشید ویا با گرفتن فیلم از نتیجه جست‌وجو نام کاربری ساب-لیدر از طریق /id در بازه زمانی مختلف، حضور نداشتن لیدر و ساب-لیدر را ثابت کنید.
در نظر داشته باشید که لیست /leaders باید کاملا مشخص باشد و بهتر است یک خط چت پایین‌تر از آن لیست، داخل اسکرین وجود داشته باشد که با محدود کردن تعداد چت‌ها در جای خاص، تقلبی صورت نگیرد.
در صورتی که این اتفاق برای شما افتاد، جهت جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل، به محض آنلاین شدن، اطلاع دهید.
ارائه اسکرین‌شات از نتیجه داخل /wars در صورت لزوم، اهمیت دارد. 
)

حتما از حضور ادمین آنلاین داخل سرور برای شروع وار اطلاع داشته باشید.

/attack زدن به Turf مافیاهایی که لیدر ندارند ویا مرخصی هستند، مجاز نیست.

برای شرکت در وار باید فقط از HQ ری اسپاون شوید و فقط ماشین‌های مجاز مافیای خودتان استفاده کنید.
( اسپاون شدن از House و... 
مجاز نیست.
استفاده از ماشین‌های شخصی، ماشین کلن و... مجاز نیست.
استفاده از وسایل نقلیه‌ای که در زمان وار توسط سرور قفل می‌شوند ویا مجوز استفاده از آن‌ها صادر نشده است، حتی قبل از شروع زمان رسمی وار برای رفتن به محدوده وار مجاز نیست.
حضور و مستقر شدن داخل Turf پیش از شروع زمان رسمی وار، به طوریکه در لحظه شروع وار، کاراکتر شما در محوطه داخلی Turf باشد، مجاز نیست و احتمال دارد محرومیت جزئی ( حداقل یک Re-Spawn یا 10 دقیقه AdminJail - متناسب با شدت و تاثیر ) برای شما در نظر گرفته شود! بهتر است قبل از شروع وار خارج از Turf باشید
اگر در طول مسیر به هر دلیلی ماشین خود را از دست دادید، پلیرهایی که خارج از مافیای شما هستند حق کمک به شما را ندارند.
استفاده از وسایل نقلیه در زمان وار صرفا برای جابه‌جایی و 
رسیدن به مقصد است، درصورتی که از آن‌ها برای DB ویا هر شکل دیگری ( زدن به اعضای مافیای تیم مقابل و... ) استفاده کنید، مجازات دارد. )

هرگونه درگیری عمدی و ایجاد مزاحمت در خارج از Turf ( حتی اگر یک طرف داخل Turf و شخص دیگر بیرون از آن باشد ) مجاز نیست.

شما موظف هستید که در زمان وار بدون Lag حضور داشته باشید و در صورت دریافت اخطار از طرف ادمین ( در چت لیدرها به لیدر گفته خواهد شد ) و بی‌توجهی به آن، امکان Re-spawn شدن ویا AdminJail شدن وجود دارد.

استفاده از هرگونه Bug احتمالی داخل سرور و House یا مکان‌های ادیت و دیوارکشی شده یا Gate دار و Walk-style و Animations در زمان وار مجاز نیست.

درصورتی که شما در زمان وار ویا قبل از آن به هر دلیلی Admin Jail، Mute شدید، مسئولیت با خودتان است، پس بهتر است در این مدت خطایی از شما سر نزند.
مسئولیت داشتن وانتد و رفتن به Jail و تمام نشدن زمان آن تا شروع وار بر عهده 
خودتان است.


قوانین مربوط به Skin

کلیه اعضای مافیا باید از یک اسکین مشخص که در پایین ذکر شده در زمان وار استفاده کنند.

اسکین وار برای مافیای FuRy 
اسکین آیدی 4

اسکین وار برای مافیای NighTMaRe
اسکین آیدی 2

اسکین وار برای مافیای TheFeaR
اسکین آیدی 4

اسکین وار برای مافیای DevilS
اسکین آیدی 6

قوانین مربوط به مجازات‌ها و ارسال مدارک

در زمان وار برای اثبات تخلفات تیم مقابل ویا افراد دیگر بهتر است از بازی خود فیلم یا عکس تهیه کنید و اگر ادمین ناظر وار شما متوجه تخلفاتی که در وار اتفاق افتاده، نشد بر مبنای مدارکی که پس از وار برای ادمین ارسال می‌کنید به شکایات شما رسیدگی شود.
لازم به ذکر است که برای 
رسیدگی بهتر و سریع‌تر از بالاترین رنکی که در وار حضور داشته ( ساب-لیدر ویا لیدر ) بخواهید تا مدارک را برای ادمین ارسال کند.
پس از بررسی شکایات شما با توجه به نظر ادمین، قوانین اعمال خواهد شد.

( ممکن است مجازات از نظر ادمین در مورد هر مدرک متفاوت باشد. برای مثال؛ دادن اسکرین از DB کردن طرف مقابل در همه وار ها نتیجه و مجازات یکسانی نخواهد داشت و به نظر ادمین و تأثیر آن در نتیجه وار بستگی دارد. )

شرایطی که Turf مستقیماً برای تیم مقابل Set می‌شود:
Re-Spawn شدن از هرجایی به غیر از HQ
استفاده از وسایل نقلیه غیر مجاز ( فقط از وسایل نقلیه مجاز مثل موتور و ماشین‌های مافیای خودتان استفاده کنید )
استفاده نکردن از اسکین‌های ذکر شده

شرایطی که Turf برای تیم مقابل Set می‌شود: ( اختلاف کمتر از 30 و خود 30 )
استفاده از House و مکان‌های دیوارکشی شده و Gate دار
استفاده از DB و سایر مواردی که توسط ادمین به لیدر ( یا اعضای مافیا ) تذکر داده می‌شود، بیش از یکبار

 

شرایطی که Player خاطی تعداد وار مشخصی محروم خواهد شد:
استفاده از 
Bug های احتمالی در سرور بیش از یکبار = 3 وار محروم ( به جز وار همان موقع 3 وار قابل قبول دیگر در هر مافیای که باشد محروم می‌شود و لیدر حق جایگزین کردن شخص دیگر به جای وی را ندارد. برای حضور در وارهای بعدی Player یا لیدر باید از وارهایی که آن شخص شرکت نکرده است برای ادمین داخل انجمن اسکرین ارسال کند، تا اجازه حضور داده شود )
استفاده از Animations یا Walk-style توسط پلیر = 2 وار محروم ( به جز وار همان موقع 2 وار قابل قبول دیگر در هر مافیای که باشد محروم می‌شود و لیدر حق جایگزین کردن شخص دیگر به جای وی را ندارد. برای حضور در وارهای بعدی Player یا لیدر باید از وارهایی که آن شخص شرکت نکرده است برای ادمین داخل انجمن اسکرین ارسال کند، تا اجازه حضور داده شود )
ایجاد اختلال به صورت عمدی در وار ( درگیری بیرون Turf و... ) = 1 وار محروم ( به جز وار همان موقع 1 وار قابل قبول دیگر در هر مافیای که باشد محروم می‌شود و لیدر حق جایگزین کردن شخص دیگر به جای وی را ندارد. برای حضور در وارهای بعدی Player یا لیدر باید از وارهایی که آن شخص شرکت نکرده است برای ادمین داخل انجمن اسکرین ارسال کند، تا اجازه حضور داده شود )

ایجاد اختلال در وار توسط پلیرهایی که داخل مافیاهایی که وار دارند نیستند، مجازات متناسب با Level و سایر پارامترها توسط ادمین تعیین خواهد شد. ( درصورت مشاهده در همان لحظه از طریق لیدرتان به ادمین‌ها اطلاع دهید )

ایجاد اختلال در اینترنت در زمان وار ( استفاده از DNS  و ... ) = حداقل 1 وار تا 5 وار محرومیت در پی دارد ( به جز وار همان موقع 1 وار قابل قبول دیگر در هر مافیای که باشد محروم می‌شود و لیدر حق جایگزین کردن شخص دیگر به جای وی را ندارد. برای حضور در وارهای بعدی Player یا لیدر باید از وارهایی که آن شخص شرکت نکرده است برای ادمین داخل انجمن اسکرین ارسال کند، تا اجازه حضور داده شود )

 قوانین سرور و وار ممکن است به هر دلیلی تغییر کند و افرادی که مرتبط با این موارد هستند باید از آخرین قوانین اطلاع داشته باشند.

 

  • Like 4
  • Thanks 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×
×
  • اضافه کردن...