رفتن به مطلب
FuryMTA
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

قوانین پست‌گذاری در انجمن


ارسال های توصیه شده

قوانین کلی انجمن
 
رعایت 
ادب و احترام در انجمن بسیار حائز اهمیت است و هرگونه اسپم، توهین و بی‌احترامی به هر شکل، مجازات و حتی محرومیت از انجمن را در پی دارد.
استفاده از زبان 
فارسی در شکایات و درخواست رفع محرومیت الزامیست.
پست‌های مربوط به شکایات، درخواست‌ها و موارد مشابه بین 
1-3 روز نیاز به بررسی دارد. لطفا از اسپم، دخالت در شکایت دیگران و پیگیری آن‌ها داخل سرور، تلگرام و... خودداری کنید و قبل از ارسال پست، تمامی جوانب آن‌را در نظر بگیرید و با اطمینان کامل آن‌را ارسال کنید؛ چراکه امکان پس گرفتن و بازگشت به قبل وجود ندارد!
لطفا قبل از ارسال پست، خصوصا پست‌هایی که از نظر امنیتی و زمان ارسال از اهمیت بالایی برخوردار هستند ( مثال: درخواست عضویت در تیم استف )، آن‌ها را به دقت مورد بررسی قرار دهید که به ویرایش نیاز نداشته باشند؛ چرا که ادمین مربوطه می‌تواند پست‌هایی که بعد از ارسال، ویرایش شده‌اند را بنا به دلایل امنیتی و رعایت حقوق پلیرها، در نظر نگیرد.
ساختن 
Multi Account در انجمن برای یک Account داخل سرور ممنوع است و در صورت مشاهده اکانت‌ها برای همیشه مسدود خواهد شد! ( برای تغییر اطلاعات با مدیران سایت تماس بگیرید )
فعالیت داخل انجمن ( ارسال پست و... ) به جای دیگران، مجاز نیست!
username وارد شده باید با نام شما داخل سرور مطابقت داشته باشد.
استفاده از عکس‌های نامناسب برای پروفایل و کاور مجاز نیست.
با پست‌های سیاسی، مذهبی، قومیتی، تبلیغات غیر مجاز و خلاف قوانین کشور به شدت برخورد خواهد شد.
منتشر کردن اطلاعات شخصی و زیر پا گذاشتن حقوق دیگران مجازات در پی دارد.
هرگونه سواستفاده از اکانت دیگران داخل انجمن مجازات در پی دارد.
پست‌های مربوط به درخواست‌ها، شکایات و... که دارای فرم آماده هستند، باید کاملا مطابق فرم پر شوند و کامل نبودن اطلاعات، در زمان و نحوه رسیدگی بسیار مؤثر خواهد بود.

در انتخاب عنوان، متن پست‌ها، نام فایل‌ها (مدارک ارسالی) و... دقت لازم را بکار بگیرید؛ چرا که در صورت سوءبرداشت کلیه جوانب آن متوجه شما خواهد بود.
*داخل قسمت عنوان پست کلیه شکایات (پلیر، هلپر، ادمین، مربوط به وار) فقط باید نام کاربری ( داخل سرور ) شخصی وارد شود که شما از ایشان شکایت دارید. ( در صورت وارد کردن اطلاعات دیگر یا وجود هرگونه مشکل در این قسمت، امکان رد شدن شکایت وجود دارد )

شکایت از چند نفر داخل یک پست شکایت، مجاز نیست!

امکان پس گرفتن شکایت به هیچ عنوان وجود ندارد !!!
مدارک ارسال شده داخل انجمن برای شکایات نهایتاً 3 روز معتبر هستند و بعد از آن منقضی خواهند شد. در نظر داشته باشید که برای بررسی راحت‌تر، مدارک را به هیچ عنوان ادیت،  photoshop و... نکنید! در صورت مشاهده، امکان محرومیت شما از ارسال پیوست داخل انجمن وجود دارد.
در رابطه با مواردی که داخل قوانین نوشته نشده است، مدیران سرور تصمیم‌گیری خواهند کرد.

قوانین داخل انجمن در هر زمانی ممکن است ویرایش شوند.

  • Like 7
  • Thanks 3
  • Sad 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...